Warszawa City
on-line: 1

Praga Północ zdjęcia

zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ zdjęcia Praga Północ
Zdjęcia Warszawy - Praga Północ: Szmulowizna pot. Szmulki, zdjęcia nowa Praga, zdjęcia stara Praga, ulica Ząbkowska, Targowa, Kawęczyńska, Otwocka, zdjęcia Bazylika na Pradze, fabryka Trzciny, pomnik 4 śpiących, zdjęcia cerkiew na Pradze, zdjęcia ulica Brzeska.


Komentarze

Wychowałem się na Pradze i to były najlepsze lata. :) Nie mieszkam tam już dwanaście lat. Mam jeszcze kilka zdjęć tuż przed wybudowaniem marketu na Wileniaku. Nigdzie nie będzie już takich zapiekanek i hamburgerów jak na Wileńskim, szczególnie w nocy! :D

2013-12-13 19:16:34    Mario


w ubiegłym roku byłam w Pradze Południowej zobaczyłam nędze brud ceny.jak zamienić duże tanie mieszkanie w Tychach na mieszkanie drogie w zapyziałej Warszawie?

2013-08-28 02:58:28    irena


Od 8 pokoleń jestem prażaninem.Urodziłem się i wychowałem na ulicy Brzeskiej.Pamiętam ten klimat który już się nigdy nie powtórzy,bo nie ma już takich ludzi.Mieszkańcy ulicy Brzeskiej to była mała społeczność.Ludzie byli sobie życzliwi i wszyscy się znali.Bolszewia zniszczyła wszystko!Nie dbano o budynki,które popadały w coraz większą ruinę-ponad 40 lat nie remontowane!Była to metoda rozbijania więzi międzyludzkich stosowana nagminnie w śmierdzącym,szarym i obskurnym tworze zwanym peerelem lub jak kto woli bolszewickim kraju nad Wisłą,bo Polska to na pewno nie była.Bolszewicy doprowadzili Pragę do takiego stanu jak widać a teraz ich dzieci i wnuki jako tzw.biznesmeni znowu niszczą stara Pragę stawiając tam zupełnie przypadkowe architektonicznie "dzieła".Ze starej Pragi nic prawie nie zostało a to co ocalało niszczy się.To co zaczęli niszczyć bolszewicy kończą ich pociotki z HG-W na czele.Miejmy nadzieję,że zdołamy to jakoś ocalić pokazując tej hołocie czerwoną kartkę(wyborczą).

2012-02-06 21:13:18    nestor


A ja nie wstydzę sie ,że sie wychowałam na Pradze, nie uciekam ztej ulicy, wręcz odwrotnie wracam tam , nawet dzisiaj w czasie tzw dni Pragi, przeciez to sa wspomnienia lat młodości, czego sie wstydzic, przebiegac , uciekać.Jak pochodziłam po ulicy Brzeskiei , popatrzyłam jak ludzie tam jeszcze żyją , to poczułam kłucie w sercu i wspólczucie

2011-09-04 16:08:17    Maria


Bardzo łatwo jest oceniać z góry miejsca i ludzi powierzchownie. Szmulowizna i Michałów na dobre zostały zaszufladkowane w kategorii " Niższej klasy społecznej ", biedy i bandziorów. Szkoda, bo przecież po za obskurnymi kamienicami bez balkonów, biednych ludzi co skromnie przędą, dzieci z rodzin patologicznych biegających po ulicach bez opieki i uzależnionych od alkocholu można spotkać normalnych, na poziomie tych z lewobrzeżnej strony wisły. Cała społeczność szmulek i Michałowa zasługuje na odrobine szacunku i zrozumienia. Wszak to nie nasza wina, że od początku jej istnienia zamieszkują tu ludzie ubodzy. Myślę, że to o niczym nie świadczy, nie można kierować się stereotypami i mówić, że to co jest skromne, stare jest złe.

2011-04-13 11:38:13    Dororta


nooo stalowa to dziki zachód w ach ten niedzielny kac..

2011-02-28 22:52:33    michal


moi drodzy wychowalem sie i zylem na pradze na targowej 44 do szkoly chodzilem przez bazar przez 8 lat szkoly podstawowej i powiem wam ze te czasy juz nigdy nie powroca
jak jest dzis to jest inna bajka nazjezdzalo sie ludzi z poza warszawki i udaja warszawiakow .Pozdrawiam z kanady

2011-01-07 18:29:50    DAREK


zdjęcia dworca Wileńskiego na stronie kolejkamarecka pozdrawiam

2010-10-13 20:12:34    Monika


Nie przesadzajcie nie jest tam az tak źle :) Mieszkam na Targowej od urodzenia. A mam pytanko, czy znacie moze jakies strony gdzie moznabyloby znaleźć zdjęcia starego dworca Wileńskiego jeszcze przed wybudowaniem centrum handlowego. Jako mały berbeć troszke biegałem po nim ale miło byloby zobaczeć to miejsce :)

2010-09-10 21:07:24    Marcin


ząbkowska to nic Klaudiusz przejdź sie na stalową:D albo na wileńską strzelecką kowieńską :) to dopiero dziki zachód

2010-08-24 13:35:10    Anka prażanka


Byłem na Pradze przeszedłem się szybko ulicą Ząbkowską ale nie miałem odwagi wyciągnąć aparatu żeby zrobić kilka fotek może się wybiorę tam o porannych godzinach bo popołudniu jest strach.

2010-04-26 20:28:18    Klaudiusz


Imie:


Komentarz:


   =  (oblicz)

© WarszawaCity.com